Телевізор 43" 2E LED 4K 60Hz Smart WebOS Black (2E-43A07KUW) UA
На віддаленому складі
Модель 2E-43A07KUW
Код товару 207106
Продавець OS-T7F4
  • -7% 11 475 -850
  • При оплаті готівкою
+960
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: 2E
  • Модель: 2E-43A07KUW
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 43,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
Опис
Співвідношення сторін екрана 16:9
Тип панелі екрана 4K
Енергоспоживання, Вт 80
Вага без паковання, кг 6,3
Вага в пакованні, кг 8,5
S/PDIF вихід +
Рознім 3,5 мм +