Телевізор 32" Samsung LED FHD 50Hz Smart Tizen Black (UE32F6000FUXUA) UA
На віддаленому складі
Модель UE32F6000FUXUA
Код товару 217461
Продавець KY-Z9L3
  • -7% 12 856 -952
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: UE32F6000FUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 32,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1920x1080
  • Тип матриці: LED
  • Частота оновлення екрану: 50 Гц
  • Особливості екрану: HDR 10+, Mega Contrast, Micro Dimming Pro, Contrast Enhancer
  • Покриття екрану: Антивідблиск
Опис
Покращений контраст з насиченою темрявою та яскравим світлом HDR
Вдвічі вища чіткість, ніж у звичайного HD телевізора
Точно налаштовані кольори для яскравого, реалістичного зображення
Зображення історичної пам’ятки виглядає чітким і чітким завдяки посиленому контрасту кольорів.
Samsung Knox Security
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
32,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
1920x1080
Тип матриці:
LED
Частота оновлення екрану:
50 Гц
Особливості екрану:
Покриття екрану:
Антивідблиск
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+),HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Пульт ДК
Мультимедіа
Відео виходи:
2хHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт