Телевізор Thomson Google TV 24" HD QLED 24HQG3S15CW 12 V UA
На віддаленому складі
Модель 24HQG3S15CW
Код товару 252645
Продавець OS-V3P8
  • -7% 6 875 -509
  • При оплаті готівкою
+580
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Thomson
  • Модель: 24HQG3S15CW
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 36 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Google TV
  • Розмір екрану, дюйм: 24,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1366x768
  • Тип матриці: QLED
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: HDR10
  • Покриття екрану: Антиблікове
Опис
Розроблений з урахуванням гнучкості, цей телевізор оснащений адаптером живлення 12 В, що робить його ідеальним вибором для кемперів, будинків на колесах та подорожей на човні. Незалежно від того, чи ви в дорозі, чи вдома, ви ніколи не пропустите свої улюблені шоу. А завдяки регульованим бічним ніжкам, які зменшують ширину підставки з 60 см до 30 см, він легко поміститься навіть на компактних поверхнях.
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Google TV
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
24,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
1366x768
Тип матриці:
QLED
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Особливості екрану:
HDR10
Покриття екрану:
Антиблікове
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
LED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм
Управління пристроєм:
Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
3xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 3 Вт