Телевізор OzoneHD 24FN22T2 UA
На віддаленому складі
Модель 24FN22T2
Код товару 114869
Продавець KH-Q1F6
  • -7% 4 427 -328
  • При оплаті готівкою
+370
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: OzoneHD
  • Модель: 24FN22T2
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Без ОС
  • Розмір екрану, дюйм: 24,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1920x1080
  • Тип матриці: TN+film
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Підсвічування екрану: Direct
  • Роз'єми: USB,HDMI, VGA(D-Sub), mini-jack 3.5, Композитний
Опис
Телевізор OzoneHD 24FN22T2
Телевізор OzoneHD 24FN22T2 - сучасна модель за прийнятною ціною, з 24" діагоналлю екрана та роздільною здатністю fullHD (1920х1080), широкими функціональними можливостями. Має якісне зображення, об’ємний звук і комфортне управління. OzoneHD 24FN22T2 – стильне та витончене доповнення до будь-якого інтер’єру.
Сучасний та елегантний
Компактна, ультрасучасна модель OzoneHD 24FN22T2 з тонкою рамкою, слім корпусом, та витонченими ніжками. Цей легкий та елегантний девайс ідеально впишеться у невеликий простір. Телевізор можна розмістити на стіні за допомогою кріплення VESA (50 х 50 мм), встановити на тумбі або будь-якій рівній поверхні.
Яскраве зображення
Потужне звучання
Модель оснащена 2 динаміками по 5 Вт, які розгорнуті таким чином, щоб відтворений звук відображався від стіни, що створюють чистий та потужний звук. Все разом, реалістичне зображення, об’ємний і чистий звук, дозволяють отримати максимум емоцій від перегляду улюбленого контенту.
Функціональність та управління
Вбудований USB медіаплеєр
Вихід для навушників
Можливості підключень
Телевізор OzoneHD 24FN22T2 можна використовувати як монітор для комп’ютера, одночасно насолоджуючись перевагами двох пристроїв. Додатково телевізор, має можливість живлення від стабілизованого постійного струму, напругою 12В. Сучасний функціонал, зручний інтерфейс та безліч роз’ємів для підключення, забезпечують його тривалу та комфортну експлуатацію.
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Без ОС
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
24,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
1920x1080
Тип матриці:
TN+film
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Підсвічування екрану:
Direct
Комунікації
Роз'єми:
Управління пристроєм:
Пульт ДК
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Немає
Динаміки:
2 x 5 Вт