Телевізор KIVI 55" UHD Smart TV White (55U760QW) UA
На віддаленому складі
Модель 55U760QW
Код товару 244617
Продавець DS-T5X2
  • -7% 22 679 -1 680
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: KIVI
  • Модель: 55U760QW
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Android TV
  • Розмір екрану, дюйм: 55,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: HVA
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: HDR, HLG
Опис
Безрамковий дизайн в кольорі вашого смаку
Неймовірна якість зображення
Аудіо, яке зачаровує
Зручний та сучасний пульт
Сучасне ПЗ та додатки
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Android TV
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
HVA
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Контрастність:
Особливості екрану:
HDR, HLG
Покриття екрану:
Антивідблиск
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм
Управління пристроєм:
Багатофункціональний пульт, Управління зі смартфонів, Управління голосом
Мультимедіа
Відео виходи:
4xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 12 Вт