Телевізор KIVI 50" UHD Optima L5 HDR (50U710QB) UA
На віддаленому складі
Модель 50U710QB
Код товару 237935
Продавець KY-Z9L3
  • -7% 16 831 -1 247
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: KIVI
  • Модель: 50U710QB
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Google TV
  • Розмір екрану, дюйм: 50,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: UV2A
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: HDR
Опис
KIVI 50U710QB має великий 50" екран з роздільною здатністю 4K UHD (3840×2160), що дарує кристально чітку картинку - ідеально підходить для фільмів, серіалів, ігор чи спортивних трансляцій.
Smart‑функції - все, що потрібно для сучасного медіа‑середовища
Звук, що занурює - кінотеатр вдома
Порти, тюнери та підключення - максимум можливостей
Дизайн та ергономіка - стиль і зручність у кожній деталі
Телевізор сумісний із настінним кріпленням (стандарт VESA 400×200 мм), що дає можливість встановити його на стіну або поставити на підставку.
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Google TV
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
50,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
UV2A
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Контрастність:
Особливості екрану:
HDR
Покриття екрану:
Антивідблиск
Кут огляду, град:
Час реакції:
6 мс
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм
Управління пристроєм:
Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
3xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 х 12 Вт