Телевізор KIVI 32" HD Optima L5 HDR (32H710QB) UA
На віддаленому складі
Модель 32H710QB
Код товару 244626
Продавець OS-V3P8
  • -7% 7 559 -560
  • При оплаті готівкою
+630
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: KIVI
  • Модель: 32H710QB
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Google TV
  • Розмір екрану, дюйм: 32,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1366x768
  • Тип матриці: ADS
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: HDR, Super Contrast Control, Ultra Clear, Max Vivid
Опис
Телевізор KIVI 32H710QB
HDR: Розкрийте весь потенціал зображення
Super Contrast Control
Комфорт та безпека перегляду
Більше ніж просто ТВ
Досконалість звуку
  • Google Play: відкриває доступ до величезної кількості додатків, ігор та потокових сервісів.
  • (Доступність функції залежить від регіону).
Безрамковий дизайн
Сучасний Bluetooth пульт RC45
Порти підключення та дводіапазонний Wi-Fi
Свобода розміщення
Додаткові переваги
*Під Вигодою мається на увазі користування сервісами Партнерів, без виплати грошових коштів.
Компанія залишає за собою право змінювати умови користування вигодою.
Гарантія та підтримка
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
32,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
1366x768
Тип матриці:
ADS
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Контрастність:
Особливості екрану:
Покриття екрану:
Антивідблиск
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, 3,5 мм
Управління пристроєм:
Багатофункціональний пульт, Управління зі смартфонів, Управління голосом
Мультимедіа
Відео виходи:
2xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Підтримка 3D:
Немає
Динаміки:
2 x 10 Вт