Телевізор 86" LG QNED 4K 60Hz Smart WebOS Black (86QNED7EA6B) UA
На віддаленому складі
Модель 86QNED7EA6B
Код товару 243529
Продавець OS-R6K3
  • -7% 72 443 -5 366
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: LG Electronics
  • Модель: 86QNED7EA6B
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 86,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: QNED
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: AI Brightness Control, HDR10, HLG, Dynamic Tone Mapping
  • Покриття екрану: Антивідблиск
Опис
Абсолютно новий рівень кольору з Dynamic QNED Color
Зустрічайте потужний і розумний процесор alpha 7 AI Gen8
Супермасштабування 4K оживляє кожен кадр
Пульт AI Magic Remote доповнює досвід користування штучним інтелектом
Al Voice ID
Розумний пошук зі штучним інтелектом
Чат-бот зі штучним інтелектом
Консьєрж зі штучним інтелектом
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Разом з LG Gallery+ створюйте простір відповідно до ваших уподобань
Персоналізуйте свій простір безліччю способів
Домашній Центр - універсальна платформа для вашого розумного дому
Ультравеликий телевізор
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
WebOS
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
86,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
QNED
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Особливості екрану:
Покриття екрану:
Антивідблиск
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
3xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт