Телевізор 85" Samsung LED 4K 100 Hz Smart Tizen Black (UE85U8000FUXUA) UA
На віддаленому складі
Модель UE85U8000FUXUA
Код товару 213070
Продавець OS-V3P8
  • -7% 69 340 -5 136
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: UE85U8000FUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 85,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: LED
  • Частота оновлення екрану: 100 Гц
  • Підсвічування екрану: MiniLED
Опис
Відчуйте кожен колір так, як він був створений у потужному 4K.
Відчуйте реальність світу на екрані
Краща контрастність з більш насиченими темними ділянками та яскравішими світлими зонами
Оптимізовані кольори для яскравого, реалістичного зображення
Покращена глибина та відчуття кольору
Елегантний металевий дизайн, який покращує ваш простір
Персоналізуйте свій досвід
Ваша конфіденційність. Захищена
Легко отримуйте доступ до всіх своїх ігор з екрана без використання консолі
Покращена чіткість зображення з плавним рухом
Підключайте розумні пристрої та керуйте ними з екрана
Дисплей і звукова панель працюють в ідеальній гармонії
Ваші вуха слідують за звуком, а очі - за дією
Насолоджуйтеся звуком, персоналізованим до вашого контенту
Заощаджуйте енергію завдяки інтелектуальному аналізу
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
85,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
LED
Частота оновлення екрану:
100 Гц
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
MiniLED
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+),HDMI, Компонентний
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), PCMCIA (CI+), Компонентний
Управління пристроєм:
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт