Телевізор 83" LG OLED 4K 120Hz (VRR 144Hz) Smart WebOS Black (OLED83C54LA) UA
На віддаленому складі
Модель OLED83C54LA
Код товару 214754
Продавець KY-D8K2
  • -7% 167 075 -12 376
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: LG Electronics
  • Модель: OLED83C54LA
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 83,0
Опис
Візуальна деталізація наступного рівня завдяки блискучому процесору штучного інтелекту alpha 9 Gen8
Яскравіше зображення з функцією підвищення яскравості
Ідеальний чорний колір навіть у світлих та темних приміщеннях
Бездоганний колір
AI Picture Pro пожвавлює кожен кадр
Пульт дистанційного керування зі штучним інтелектом
Розмір екрану, дюйм:
83,0
144 Гц
Особливості екрану:
α9 AI Super Upscaling 4K, OLED Dynamic Tone Mapping Pro, Dolby Vision, HDR 10, HLG, OLED Motion
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+), S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Динаміки:
40 Вт