Телевізор 77" Samsung OLED 4K UHD 100Hz(144Hz) Smart Tizen Black, QE77S90DAEXUA UA
На віддаленому складі
Модель QE77S90DAEXUA
Код товару 184330
Продавець DS-P8F3
  • -7% 138 619 -10 268
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: QE77S90DAEXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 77,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: OLED
  • Частота оновлення екрану: 144 Гц
  • Інтерфейси: USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, Слот для карт PCMCIA (CI+), HDMI
Опис
Модель 2024 QE77S90DAEXUA
Частота оновлення панелі 100Hz (Up to 144Hz)
Контраст Self-illuminating pixels
Процесор зображення NQ4 AI Gen2 Processor
Масштабування 4K AI Upscaling
Технологія покращення передачі кольору
Розширений динамічний діапазон (HDR) OLED HDR+
Широкий
кут огляду
Ultra Viewing Angle
Технологія
затемнення
N/A
Антиблікове покриття Yes
Роздільна здатність 4K (3,840 x 2,160)
Дизайн LaserSlim
Тип
рамки
4 Bezel-less
Технологія покращення зображення Motion Xcelerator 144Hz