Телевізор 77" Samsung OLED 4K 100Hz Smart Tizen Black (QE77S85FAEXUA) UA
На віддаленому складі
Модель QE77S85FAEXUA
Код товару 212511
Продавець DS-4R7L
  • -7% 121 191 -8 977
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: QE77S85FAEXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 77,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: OLED
  • Частота оновлення екрану: 100 Гц
  • Підсвічування екрану: OLED
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
77,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
Частота оновлення екрану:
100 Гц
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF
Управління пристроєм:
Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт