Телевізор 77" LG OLED 4K 120Hz (VRR 144Hz) Smart WebOS Black (OLED77C54LA) UA
На віддаленому складі
Модель OLED77C54LA
Код товару 211902
Продавець DS-R1V8
  • -7% 147 363 -10 916
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: LG Electronics
  • Модель: OLED77C54LA
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 77,0
Опис
Візуальна деталізація наступного рівня завдяки блискучому процесору штучного інтелекту alpha 9 Gen8
Яскравіше зображення з функцією підвищення яскравості
Ідеальний чорний колір навіть у світлих та темних приміщеннях
Бездоганний колір
AI Picture Pro пожвавлює кожен кадр
Пульт дистанційного керування зі штучним інтелектом
Розмір екрану, дюйм:
77,0
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+), S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Динаміки:
40 Вт