Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black, KD75X75WL UA
На віддаленому складі
Модель KD75X75WL
Код товару 146524
Продавець DS-P8F3
  • -7% 68 039 -5 040
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Sony
  • Модель: KD75X75WL
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Google TV
  • Розмір екрану, дюйм: 75,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: LCD
  • Частота оновлення екрану: 50 Гц
  • Покриття екрану: Антивідблиск
Опис
Зображення, наближене до 4K
Живі та природні кольори
Плавний рух у динаміці
Яскравість під будь-яке освітлення
Об'ємний звук Dolby Atmos
Повний контроль звуку з одного пульта
Голосове керування від Google
Розумний будинок під контролем
Сумісність з Alexa
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Google TV
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
75,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
LCD
Частота оновлення екрану:
50 Гц
Особливості екрану:
HDR10,HLG,Dolby Vision, Live Colour, Dynamic Contrast Enhancer, 4K X-Reality PRO
Покриття екрану:
Антивідблиск
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Direct
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), PCMCIA (CI+), Композитний
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
4xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт