Телевізор 65" Samsung OLED 4K 100Hz (Up to 165Hz) Smart Tizen Black (QE65S95FAUXUA) UA
На віддаленому складі
Модель QE65S95FAUXUA
Код товару 217464
Продавець OS-V3P8
  • -7% 138 514 -10 260
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: QE65S95FAUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 65,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: OLED
  • Частота оновлення екрану: 100 Гц
  • Особливості екрану: Real Depth Enhancer, Motion Xcelerator, HDR 10+, AI Motion Enhancer Pro
Опис
Нові, яскраві враження від перегляду завдяки Samsung Vision AI
Процесор NQ4 AI Gen3
AI масштабування 4K Pro
Екран без відблисків Glare Free
OLED HDR Pro
Покращена плавність рухів із Motion Xcelerator 165 Гц
One UI на базі Tizen
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
65,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
OLED
Частота оновлення екрану:
100 Гц
Особливості екрану:
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+),HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
4xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
70 Вт