Телевізор 65" Samsung Neo MiniQLED 4K UHD 100Hz(144Hz) Smart Tizen Black, QE65QN95DAUXUA UA
На віддаленому складі
Модель QE65QN95DAUXUA
Код товару 171100
Продавець LV-B5K8
  • -7% 80 365 -5 953
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: QE65QN95DAUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 65,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: MiniLED
  • Частота оновлення екрану: 100 Гц
  • Підсвічування екрану: QLED
Опис
Основні характеристики:
  • HDR: Neo Quantum HDR+ для відображення деталей у темних та яскравих сценах.​
  • Дизайн: Тонкий профіль Infinity One Design з мінімальними рамками.​
  • Звук: Підтримка Dolby Atmos та Object Tracking Sound+ для об'ємного звучання.​
  • Інтерфейси: Чотири порти HDMI 2.1, два порти USB, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2 та Ethernet.​
Модель 2024 QE65QN95DAUXUA
Частота оновлення панелі 100Hz (Up to 144Hz)
Контраст Quantum Matrix Technology
Процесор
зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Масштабування 4K AI Upscaling
Технологія покращення передачі кольору
Широкий
кут огляду
Ultra Viewing Angle
Технологія
затемнення
Ultimate UHD Dimming Pro
Антиблікове покриття Yes
Роздільна здатність 4K (3,840 x 2,160)
Дизайн Infinity One
Тип
рамки
4 Bezel-less
Технологія покращення зображення Motion Xcelerator 144Hz