Телевізор 65" Philips MiniLED 4K 144Hz Smart Titan OS Black Ambilight (65MLED920/12) UA
На віддаленому складі
Модель 65MLED920/12
Код товару 254801
Продавець DN-V7M8
  • -7% 59 399 -4 400
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
Нове надходження!
  • Виробник: Philips
  • Модель: 65MLED920/12
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Версія операційної системи: Titan
  • Розмір екрану, дюйм: 65,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: VA
  • Частота оновлення екрану: 120 Гц
  • Особливості екрану: HDR: HDR10+, Dolby Vision, HLG
  • Підсвічування екрану: MiniLED
Опис
Телевізори з Ambilight
Технологія квантових точок для неймовірних кольорів і контрасту
Завжди ідеальне зображення незалежно від джерела. Процесор Philips P5
Кінематографічний перегляд будь-якого контенту й ігор
Технологія об’ємного звуку з ефектом занурення
TITAN OS. Це зручно.
Під’єднання до мереж розумного дому, голосових помічників тощо
Чудовий варіант для ігор. Грайте з найкращим результатом
Продуманий дизайн. Відповідальне упакування
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Titan
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
65,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
VA
Частота оновлення екрану:
120 Гц
Особливості екрану:
HDR: HDR10+, Dolby Vision, HLG
Підсвічування екрану:
MiniLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), PCMCIA (CI+), S/PDIF, mini- jack 3.5 мм
Управління пристроєм:
Багатофункціональний пульт, Управління голосом
Мультимедіа
Відео виходи:
4хHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
40 Вт