Телевізор 65" Philips LED 4K 60Hz Smart Titan OS Black (65PUS7000/12) UA
На віддаленому складі
Модель 65PUS7000/12
Код товару 239990
Продавець DS-X8P1
  • -7% 29 043 -2 151
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Philips
  • Модель: 65PUS7000/12
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Версія операційної системи: Titan
  • Розмір екрану, дюйм: 65,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: LCD
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Підсвічування екрану: DLED
Опис
Яскраві моменти. Чіткіші сцени.
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Titan OS. Зручна ОС.
Легке під’єднання до мереж розумного дому
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейський дизайн із турботою про екологію
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Titan
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
65,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
LCD
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Особливості екрану:
Crystal Clear, HDR10+, Micro Dimming, Pixel Precise Ultra HD, Ultra Resolution
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт