Телевізор 55" LG NanoCell 4K 60Hz Smart WebOS Black (55NANO81A6A) UA
На віддаленому складі
Модель 55NANO81A6A
Код товару 211891
Продавець KY-Z9L3
  • -7% 26 668 -1 975
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: LG Electronics
  • Модель: 55NANO81A6A
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 55,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: NanoCell
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Підсвічування екрану: Direct
Опис
Чисті кольори в реальній роздільній здатності 4K
4K Super Upscaling пожвавлює кожен кадр
Просунуте локальне затемнення
Home Hub - платформа все-в-одному для вашого розумного будинку
Точна корекція тону покращує чіткість звуку та гарантує виняткове аудіосупровід.
Динамічне посилення звуку з ІІ-процесором
Обробка за допомогою ІІ покращує звук телевізора, забезпечуючи потужніші звукові враження.
Об'ємний звук із віртуальними 9.1.2 каналами
Надтонкий дизайн
Тонкий дизайн надає витончений штрих вашому простору.
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів із функцією Multi View
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
WebOS
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
NanoCell
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Direct
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+), S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт