Телевізор 43" Samsung QLED 4K 50Hz Smart Tizen Black (QE43Q8FAAUXUA) UA
На віддаленому складі
Модель QE43Q8FAAUXUA
Код товару 214155
Продавець DS-4R7L
  • -7% 26 023 -1 928
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: QE43Q8FAAUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 43,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: QLED
  • Частота оновлення екрану: 50 Гц
  • Покриття екрану: Глянцеве
Опис
Процесор Q4 AI допомагає оптимізувати ваші враження від зображення та звуку на телевізорах 4K.
Мільярд відтінків кольорів
Насолоджуйтесь повною гамою автентичних кольорів
Налаштовуйте ігрові параметри під час гри
Звук, оптимізований для вашого контенту
Налаштуйте екран під свої потреби
Підтримка Smart Things
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
43,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
QLED
Частота оновлення екрану:
50 Гц
Особливості екрану:
Покриття екрану:
Глянцеве
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+),HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт
Габарити
Вага, кг:
8,2
Розмір (ШхВхТ), мм:
965,5x614,7x198,4
Кріплення VESA:
Додатково
Колір:
Чорний
Призначення:
Для спальні, Для вітальні, Для студії, Для кухні
Інші функції:
AirPlay, Wifi 2.4G/5G, Вбудована підтримка Bluetooth, Ігровий режим, Управління голосом
Сумісність:
Android, iOs
Комплектація:
Телевізор, Пульт ДК, Кабель живлення, Документація
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
star
star
5.0/5
Евгений
Все ТОП! Гарний звук, гарна картинка. Тонкий і легкий.
Sota store
Раді чути, що телевізор Samsung QLED 4K 43" (QE43Q8FAAUXUA) виправдав ваші очікування. Особливо приємно, що ви оцінили якісний звук, чудову картинку, тонкий і легкий корпус, що робить його зручним для будь-якого інтер’єру.