Телевізор 32" Philips LED FHD 60Hz Smart Titan OS Black (32PFS6000/12) UA
На віддаленому складі
Модель 32PFS6000/12
Код товару 237401
Продавець OS-R6K3
  • -7% 10 677 -791
  • При оплаті готівкою
+890
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Philips
  • Модель: 32PFS6000/12
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Версія операційної системи: Titan
  • Розмір екрану, дюйм: 32,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1920x1080
  • Тип матриці: LED
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: HDR10, HLG, Pixel Plus HD
Опис
Компактний, розумний та дуже універсальний.
Компактний, розумний та універсальний
Чудова якість FHD
Кольори та контрастність з HDR10 та HLG
Dolby Audio для чистого та чіткого звучання
Titan OS. Простий та зручний пошук.
Легко підключити до мереж розумного будинку
Діалоги ще чіткіші з посиленням голосу
Дизайн із європейськими цінностями
Розмір під ваші потреби
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Titan
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
32,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
1920x1080
Тип матриці:
LED
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Яскравість:
Особливості екрану:
HDR10, HLG, Pixel Plus HD
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, 3,5 мм
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
3xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 6 Вт