Монітор Samsung Essential S3 (LS27D390GAIXUA) UA
На віддаленому складі
Модель LS27D390GAIXUA
Код товару 238201
Продавець DS-P8F3
  • -7% 5 589 -414
  • При оплаті готівкою
+470
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: LS27D390GAIXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Розмір екрану, дюйм: 27,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1920x1080
  • Тип матриці: VA
  • Співвідношення сторін: 16:9
  • Частота оновлення екрану: 100 Гц
Опис
Samsung Essential S3 (LS27D390GAIXUA) — стильний вигнутий 27" монітор для комфортної роботи та яскравих розваг
Комфортний перегляд і плавність зображення
Практичні інтерфейси та просте підключення
Монітор оснащений HDMI та VGA, що дозволяє легко підключати сучасні ПК, ноутбуки та старіші пристрої. Наявність аудіовиходу 3.5 мм забезпечує можливість комфортного користування навушниками або зовнішньою акустикою без зайвих перехідників.
Легкий, стильний та універсальний у використанні
Енергоефективність і зручність щоденного використання
Зовнішній блок живлення та споживання всього 35 Вт роблять модель економною та безшумною, забезпечуючи стабільну роботу без перегрівань. Габарити 618x469x251 мм дозволяють комфортно розмістити монітор навіть на невеликих столах, зберігаючи простір для роботи.