Монітор Samsung Smart M9 OLED (LS32FM902SZXUA) UA
На віддаленому складі
Модель LS32FM902SZXUA
Код товару 238199
Продавець OD-X2L5
  • -7% 47 458 -3 515
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: LS32FM902SZXUA
  • Розмір екрану, дюйм: 32,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: OLED
  • Співвідношення сторін: 16:9
  • Частота оновлення екрану: 165 Гц
Опис
Samsung Smart M9 OLED (LS32FM902SZXUA) — преміальний 32" 4K OLED-монітор для роботи, творчості та кіноякісного зображення
Безмежний контраст і справжній чорний — сила OLED у 4K
Розширені Smart-функції і камера 12 Мп для роботи та відеозв’язку
Продумана ергономіка та преміальний дизайн
Стильний сріблястий корпус і тонкі рамки додають робочому простору акуратності та сучасності, а регулювання висоти на 120 мм, можливість повороту та вертикального розміщення екрана (Pivot) допомагають налаштувати монітор під будь-який сценарій роботи. Завдяки підтримці VESA 100x100 пристрій легко встановлюється на кронштейн чи настінне кріплення.
Потужні інтерфейси і зручне підключення всіх пристроїв
Монітор оснащений DisplayPort 1.4, HDMI 2.1, USB-C з підтримкою DisplayPort Alt Mode та потужністю Power Delivery 90 Вт, що дозволяє одночасно передавати відео та заряджати ноутбук. Два порти USB-A 2.0 перетворюють його на повноцінний USB-хаб, спрощуючи підключення периферії. У комплекті є пульт для зручного керування функціями монітора.
Енергоефективність та компактність при потужних можливостях
Попри надзвичайно високі характеристики, модель має споживання лише 55,4 Вт у робочому режимі та використовує зовнішній блок живлення. Компактні габарити 717.2x601.6x200 мм і вага 8,4 кг роблять Samsung Smart M9 OLED зручним для встановлення в будь-якому робочому чи домашньому просторі.