Монітор 27" Samsung Odyssey G5 (LS27FG500EIXUA) UA
На віддаленому складі
Модель LS27FG500EIXUA
Код товару 240204
Продавець DS-B2K5
  • -7% 11 601 -859
  • При оплаті готівкою
+970
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: LS27FG500EIXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Розмір екрану, дюйм: 27,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 2560x1440
  • Тип матриці: IPS
  • Співвідношення сторін: 16:9
  • Частота оновлення екрану: 180 Гц
Опис
Монітор 27" Samsung Odyssey G5 (LS27FG500EIXUA) — швидкість і реалістичність для геймерів
Висока частота оновлення і мінімальний час відгуку
Чітке зображення і підтримка HDR
Комфорт і ергономіка для тривалих ігор
Інтерфейси та стильний дизайн
Наявність HDMI, DisplayPort і TRS mini-jack 3,5 мм дозволяє підключити різні пристрої, а чорний корпус і сучасний безрамковий дизайн роблять монітор стильним доповненням будь-якого геймерського простору. Компактні розміри 614×517,8×250,2 мм і вага 4,1 кг із підставкою роблять його практичним і зручним у використанні.
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
27,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
2560x1440
Тип матриці:
IPS
Співвідношення сторін:
16:9
Частота оновлення екрану:
180 Гц
Яскравість:
Контрастність:
Покриття екрану:
Матове
Кут огляду, град:
Час реакції:
1 мс
Комунікації
Роз'єми:
1 x HDMI 1 x TRS mini-jack (3.5 мм) DisplayPort