Монітор Samsung Odyssey G6 (LS27FG606EIXUA) UA
На віддаленому складі
Модель LS27FG606EIXUA
Код товару 238200
Продавець OS-T7F4
  • -7% 18 629 -1 380
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: LS27FG606EIXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Розмір екрану, дюйм: 27,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 2560x1440
  • Тип матриці: IPS
  • Співвідношення сторін: 16:9
  • Частота оновлення екрану: 350 Гц
Опис
Samsung Odyssey G6 (LS27FG606EIXUA) — ультрашвидкий 27" ігровий монітор для максимального контролю та перемоги
Яскравий та деталізований QHD-дисплей із швидкою IPS-матрицею
Плавність зображення без розривів і артефактів
Повний контроль у кожній грі
Продумана ергономіка та сучасні інтерфейси
Одним рухом налаштовуйте монітор під себе — регулювання висоти на 120 мм, нахил та можливість повороту в портретний режим забезпечують комфорт під будь-який стиль використання. Інтерфейси HDMI та DisplayPort дозволяють легко підключати ПК чи ігрову консоль, а аудіовихід 3.5 мм додає зручності для навушників. Технологія Flicker-Free зменшує навантаження на очі під час тривалих ігрових сесій.