Монітор Samsung Odyssey G5 C34G55TWW 34" (LC34G55TWWIXUA) UA
На віддаленому складі
Модель LC34G55TWWIXUA
Код товару 237411
Продавець DS-Q3D6
  • -7% 15 290 -1 133
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: LC34G55TWWIXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Розмір екрану, дюйм: 34,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3440x1440
  • Тип матриці: VA
  • Співвідношення сторін: 21:9
  • Частота оновлення екрану: 165 Гц
Опис
Монітор Samsung Odyssey G5 C34G55TWW 34" (LC34G55TWWIXUA)
Дисплей
Швидкість та плавність
Підсвітка та технології
Підключення та інтерфейси
Монітор обладнаний зручними портами:
• 1× DisplayPort
• 1× HDMI
Цього достатньо для підключення ПК, консолей чи мультимедійних пристроїв.
Енергоефективність
Потужність споживання становить 50 Вт, монітор працює від зовнішнього блока живлення. Це забезпечує стабільність роботи та економічне ведення енергоспоживання.
Дизайн та ергономіка
Габарити: 806,6×475,3×272,6 мм, вага — 5,6 кг.
Samsung Odyssey G5 C34G55TWW — це ультраширокий, стильний, вигнутий монітор для тих, хто хоче отримати максимум простору, максимальне занурення та плавність у кожному кадрі. 165 Гц, 1 мс, HDR, великий 34" формат і VA-матриця роблять його чудовим рішенням для ігор, робочих задач і мультимедіа.