IP Камера UNV IPC322LB-ADF28K-H (Easy 2MP, 2.8mm, WDR, SD, 3-Axis) UA
На віддаленому складі
Модель IPC322LB-ADF28K-H Easy 2MP, 2.8mm, WDR, SD, 3-Axis
Код товару 253119
Продавець DS-Z6T9
  • -7% 4 068 -301
  • При оплаті готівкою
+340
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: UNV
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: Від виробника
  • Слот для карти пам'яті: MicroSD до 128 ГБ
  • Зберігання даних: SD-карта, Хмарне сховище
  • Роздільна здатність камери, Мп: 2
  • Функції основної камери: 1/2.3 ", f/2.0, 26 мм, Відео UHD 4K (3840x2160) 24/25/3048/50/60p, Full HD (1920 × 1080) 24/25/30/48/50/60p, Фото 4000х3000, ISO 100-3200, Механічна стабілізація, Цифровий зум
  • Роздільна здатність відео: 1920x1080
  • Стандарт відеосигналу: IP
  • Кут огляду камери, град: 112
Опис
IP-камера Uniview IPC322LB-ADF28K-H серії Easy — це надійне рішення для створення системи відеоспостереження з роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм забезпечує широкий кут огляду, що дозволяє охопити більшу частину приміщення або прилеглої території. Завдяки конструкції 3-Axis (регулювання у трьох площинах), камеру можна легко налаштувати та точно спрямувати на потрібну зону огляду при будь-якому способі монтажу.
Технологія True WDR (120 дБ) для складних умов освітлення
Інтелектуальне ІЧ-підсвічування та глибоке стиснення відео
Захист від вандалізму та підтримка карт пам'яті
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
Від виробника
Пам'ять
Слот для карти пам'яті:
MicroSD до 128 ГБ
Зберігання даних:
SD-карта, Хмарне сховище
Камера
Роздільна здатність камери, Мп:
Функції основної камери: