IP Камера UNV EasyProject (IPC3618LE-ADF28KC-DL Easy 8MP 2.8mm Mic SD 3-axis) UA
На віддаленому складі
Модель IPC3618LE-ADF28KC-DL Easy 8MP 2.8mm Mic SD 3-axis
Код товару 253143
Продавець OS-M1X9
  • -7% 8 565 -634
  • При оплаті готівкою
+720
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: UNV
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: Від виробника
  • Слот для карти пам'яті: MicroSD до 256 ГБ
  • Зберігання даних: SD-карта
  • Роздільна здатність камери, Мп: 8
  • Функції основної камери: Нічна зйомка, Детекція руху, Розпізнавання людей
  • Роздільна здатність відео: 3840x2160
  • Стандарт відеосигналу: IP
  • Кут огляду камери, град: 112
Опис
Безкомпромісна якість відео 4K Ultra HD
Чудова робота при будь-якому освітленні
Модель підтримує технологію DeepLight, що забезпечує якісне кольорове зображення в умовах глибоких сутінків. Об'єктив 2.8 мм дає широке охоплення території (близько 112°), а потужне ІЧ-підсвічування до 30 метрів гарантує видимість у повній темряві. Технологія 120dB True WDR ефективно вирівнює експозицію в сценах із яскравим контрвим світлом.
Аудіомоніторинг та локальний архів
Інтелектуальний аналіз та надійність
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
Від виробника
Пам'ять
Слот для карти пам'яті:
MicroSD до 256 ГБ
Зберігання даних:
SD-карта
Камера
Роздільна здатність камери, Мп:
8
Функції основної камери:
Нічна зйомка, Детекція руху, Розпізнавання людей
Роздільна здатність відео:
3840x2160
Стандарт відеосигналу:
IP
Кут огляду камери, град:
112
Кут огляду по горизонталі, град:
Кут огляду по вертикалі, град:
60
Кут огляду по діагоналі, град:
144
Об'єктив у комплекті:
Так
Комунікації
Датчики:
1/3" Progressive CMOS
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів
Технічні характеристики
Робоча температура, град:
Тип камери:
Вид камери:
Купольна
Кут повороту, град:
360
Кут нахилу, град:
80
Варіанти монтажу:
Настінний, Стельовий
Підключення:
Дротове
Живлення пристрою:
DC 12V