IP Камера UNV EasyProject (IPC322LB-AF28K-A2 Easy 2MP 2.8mm Mic SD) UA
На віддаленому складі
Модель IPC322LB-AF28K-A2 Easy 2MP 2.8mm Mic SD
Код товару 253120
Продавець DS-B2K5
  • -7% 2 712 -201
  • При оплаті готівкою
+230
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: UNV
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: Від виробника
  • Слот для карти пам'яті: MicroSD до 256 ГБ
  • Зберігання даних: SD-карта
  • Роздільна здатність камери, Мп: 2
  • Функції основної камери: Детекція руху, Виявлення людей
  • Роздільна здатність відео: 1920x1080
Опис
Чітке зображення Full HD
Широке охоплення та нічний режим
Фіксований об'єктив 2.8 мм забезпечує широкий горизонтальний кут огляду (близько 112°), дозволяючи мінімізувати кількість «сліпих зон» у приміщенні. Для нічного моніторингу камера оснащена адаптивним ІЧ-підсвічуванням з дальністю до 30 метрів, яке автоматично регулює інтенсивність випромінювання, запобігаючи «засвіченню» об'єктів, що знаходяться близько до об'єктива.
Аудіозапис та автономність
Ефективне зберігання та захист
Слот для карти пам'яті:
MicroSD до 256 ГБ
Роздільна здатність камери, Мп:
2
Функції основної камери:
Детекція руху, Виявлення людей
Роздільна здатність відео:
1920x1080
Стандарт відеосигналу:
IP
Кут огляду камери, град:
112
Кут огляду по горизонталі, град:
Кут огляду по вертикалі, град:
60
Кут огляду по діагоналі, град:
145
Об'єктив у комплекті:
Так
Комунікації
Датчики:
1/3" Progressive CMOS
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів
Технічні характеристики
Робоча температура, град:
Тип камери:
Вид камери:
Купольна
Кут повороту, град:
360
Кут нахилу, град:
80
Варіанти монтажу:
Настінний, Стельовий
Підключення:
Дротове
Живлення пристрою:
DC 12V