Акумуляторна батарея Maxxter 12V 7.5AH (MBAT-12V7.5AH) AGM UA
На віддаленому складі
Модель MBAT-12V7.5AH
Код товару 128376
Продавець DS-R1V8
  • -7% 820 -61
  • 759
  • При оплаті готівкою
+70
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Maxxter
  • Модель: MBAT-12V7.5AH
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Батарея, мАг: 7,5 А-год
  • Напруга, В: 12
Опис
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід"ємним елементом, завдяки їй, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 7.5AH - свинцево-кислотна батарея, що не потребує обслуговування, з номінальною напругою 12В і місткістю 7.5 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Maxxter 12V 7.5AH при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
Батарея
Батарея, мАг:
7,5 А-год