Аккумуляторная батарея Maxxter 12V 7.5AH (MBAT-12V7.5AH) AGM UA
На удаленном складе
Модель MBAT-12V7.5AH
Код товара 128376
Продавец DS-R1V8
  • -7% 820 -61
  • 759
  • При оплате наличными
+70
  • Наличными при получении
  • Картой в магазине +3%
  • Оплата частями ПриватБанк
  • Оплата частями UnexBank
  • Оплата на счет +3%
  • Онлайн оплата на сайте +2.2%
  • Криптовалютой USDT
  • Производитель: Maxxter
  • Модель: MBAT-12V7.5AH
  • Наличие: На удаленном складе
  • Гарантия: 12 месяцев от производителя
  • Батарея, мАч: 7,5 А-ч
  • Напряжение, В: 12
Описание
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід"ємним елементом, завдяки їй, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 7.5AH - свинцево-кислотна батарея, що не потребує обслуговування, з номінальною напругою 12В і місткістю 7.5 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Maxxter 12V 7.5AH при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
Характеристики
Условия гарантии
Гарантия:
Батарея
Батарея, мАч:
7,5 А-ч