Відеокамера UNV IPC3612LB-SF28-A 2МП 2.8 мм (IPC3612LB-SF28-A Easy, 2MP, 2.8mm, 3-Axis) UA
На віддаленому складі
Модель IPC3612LB-SF28-A Easy, 2MP, 2.8mm, 3-Axis
Код товару 253103
Продавець KH-Q1F6
  • -7% 3 378 -250
  • При оплаті готівкою
+290
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: UNV
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: Від виробника
Опис
Опис камери UNV IPC3612LB-SF28-A
Камера Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Ця IP-відеокамера
Основні характеристики
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Формат стиснення: H.264, H.265, H.265+, MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітіка: вторгнення в периметр, детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Аудіовхід: відсутній
Аудіовихід: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутнє
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø118 × 96 мм