1 877 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
Кухонні ваги Beurer для зважування продуктів до 15 кг з кроком вимірювання 1 г. Сучасне сенсорне керування та великі цифри для комфортного читання. Прямокутна форма дозволяє легко розмістити ваги на стільниці. Функція автоматичного вимкнення та індикатор перевантаження. Стильний дизайн з елегантним поєднанням чорного кольору та бронзових елементів.
Основні
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Крок виміру | 1 г |
| Одиниці виміру | г |
| кг | |
| фунт | |
| унція | |
| Дисплей | |
| Висота цифр на дисплеї | 25 мм |
| Управління | сенсорне |
| Живлення | 4 x AAA |
| Функції | автоматичне вимикання |
| тривала індикація результату | |
| функція тари | |
| Додатково | індикація перевантаження |
| Особливості | інтелектуальне світлодіодне підсвічування |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Матеріал поверхні | скло |
| Габарити (ВxШxГ) | 17 х 200 х 263 мм |
Габарити брутто
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 1.04 кг |
| Об'єм | 0.0028 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
