Телевізор Thomson Google TV 55" MiniLED UHD 55MG7C15 UA
На складі
Модель 55MG7C15
Код товару 221867
Продавець OD-R2T4
  • -7% 31 553 -2 337
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Thomson
  • Модель: 55MG7C15
  • Наявність: На складі
  • Гарантія: 36 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Google TV
  • Розмір екрану, дюйм: 55,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: MiniLED
  • Частота оновлення екрану: 144 Гц
Опис
Телевізор Thomson Google TV 55" MiniLED (55MG7C15) оснащений екраном діагоналлю 55 дюймів з роздільною здатністю 4K UHD (3840 × 2160). Завдяки технології Mini-LED він забезпечує точне регулювання контрастності та високу яскравість, а шар Quantum Dot розширює колірну гаму для максимально реалістичного зображення. Підтримка Dolby Vision і HDR10 гарантує деталізовану картинку як у світлих, так і в темних сценах.
Аудіосистема телевізора складається з двох динаміків по 10 Вт та вбудованого сабвуфера потужністю 20 Вт. Вона підтримує Dolby Audio, Dolby Atmos і Digital Surround, забезпечуючи насичений та об’ємний звук для повного занурення у перегляд.
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Google TV
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
MiniLED
Частота оновлення екрану:
144 Гц
Яскравість:
Контрастність:
Особливості екрану:
HDR10, Dolby Vision IQ, Dynamic noise reduction, Adaptive deinterlacing
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм, Компонентний
Управління пристроєм:
Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
40 Вт