Телевізор KIVI 55" UHD Smart TV (55U740NB) UA
На віддаленому складі
Модель 55U740NB
Код товару 244613
Продавець PL-K6R1
  • -7% 17 819 -1 320
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: KIVI
  • Модель: 55U740NB
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Android TV
  • Розмір екрану, дюйм: 55,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: VA
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: High Dynamic Range, Ultra clear, Digital Noise Reduction (DNR), Blue Stretch
Опис
Тонкі металеві підставки
Більше кольорів завдяки технології HDR
Відмінний звук
Телевізори KIVI Smart TV оснащено динаміками, відкаліброваними для найкращого звучання.
Android TV
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
VA
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Контрастність:
Особливості екрану:
Покриття екрану:
Антивідблиск
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм
Управління пристроєм:
Багатофункціональний пульт, Управління зі смартфонів, Управління голосом
Мультимедіа
Відео виходи:
4xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт