Телевізор KIVI 55" UHD Google TV (55U800KB) UA
На віддаленому складі
Модель 55U800KB
Код товару 244635
Продавець DS-T5X2
  • -7% 19 439 -1 440
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: KIVI
  • Модель: 55U800KB
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Google TV
  • Розмір екрану, дюйм: 55,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: ADS
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
Опис
За якісний звук відповідає аудіосистема з двох динаміків потужністю по 12 Вт, яка підтримує Dolby Atmos і Dolby Digital, створюючи ефект об’ємного звучання.
Телевізор має елегантний чорний корпус із міцними пластиковими ніжками (відстань між ними — 855 мм) і підтримує настінне кріплення VESA 300x300 мм. Серед додаткових функцій — таймер сну, телетекст і блокування від дітей.
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Google TV
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
ADS
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Яскравість:
Контрастність:
Особливості екрану:
Dolby Vision, HDR, HLG, Upscaling 4K
Покриття екрану:
Антивідблиск
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), VGA(D-Sub), S/PDIF, PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм
Управління пристроєм:
Багатофункціональний пульт, Управління зі смартфонів, Управління голосом
Мультимедіа
Відео виходи:
3xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 12 Вт