Телевізор KIVI 32" FHD Prime E5 QLED (32F770QB) UA
На віддаленому складі
Модель 32F770QB
Код товару 244621
Продавець OS-T7F4
  • -7% 9 179 -680
  • При оплаті готівкою
+770
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: KIVI
  • Модель: 32F770QB
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Android TV 11
  • Розмір екрану, дюйм: 32,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1920x1080
  • Тип матриці: HVA
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: HLG, Super contrast control
Опис
Відкрийте для себе новий рівень розваг із серією смарт-телевізорів KIVI 770 Prime E5 QLED
QLED: Живі кольори на вашому екрані
Super Contrast Control
Комфорт та безпека перегляду
Більше ніж просто ТВ
Досконалість звуку
  • Google Play: відкриває доступ до величезної кількості додатків, ігор та потокових сервісів.
(Доступність функції залежить від регіону).
Безрамковий дизайн
Bluetooth пульт RC20
Порти підключення та дводіапазонний Wi-Fi
Свобода розміщення
Додаткові переваги
*Під Вигодою мається на увазі користування сервісами Партнерів, без виплати грошових коштів.
Компанія залишає за собою право змінювати умови користування вигодою.
Гарантія та підтримка
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Android TV 11
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
32,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
1920x1080
Тип матриці:
HVA
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Контрастність:
Особливості екрану:
HLG, Super contrast control
Покриття екрану:
Антивідблиск
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
3xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 5 Вт