Телевізор 86" LG UHD 4K 60Hz Smart WebOS Black, 86UT81006LA UA
На віддаленому складі
Модель 86UT81006LA
Код товару 173645
Продавець KY-D8K2
  • -7% 53 014 -3 927
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: LG Electronics
  • Модель: 86UT81006LA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 86,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: LED
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Підсвічування екрану: Direct
Опис
Модель 2024 86UT81006LA
Тип дисплея 4K UHD
Роздільна здатність дисплея 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Тип підсвічування Direct
Розмір дисплея 86
Ідеальний чорний -
Процесор зображення Процесор α5 AI 4K Gen7
Кількість процесорів Quad
AI Picture Pro -
AI Upscaling 4K Upscaling
Динамічне відображення тонів Так
HDR Expression Enhancer -
AI Emotional Remastering -
ШІ-контроль яскравості Так
HDR (розширений динамічний діапазон) HDR10 / HLG
HFR (висока частота кадрів) -
Технологія затемнення -
Технологія обробки руху -
HEVC 4K@60p, 10 біт
VP9 (відео декодер) 4K@60p, 10 біт
AV1 (відео декодер) 4K@60p, 10 біт
Автоматичне калібрування Так
Сумісність з G-Sync (NVIDIA) -
Сумісність з FreeSync (AMD) -
Режим HGIG Так
Оптимізація ігор Так (Інформаційна панель гри)
ALLM (режим автоматичної низької затримки) Так
VRR (змінна частота оновлення) -
Час реакції -
Dolby Vision для ігор (4K 120 Гц) -
Операційна система (ОС) webOS 24
ThinQ Так
Інтелектуальне розпізнавання голосу Так
Magic Remote Входить у комплект
Кнопка "Додому" Так
Рекомендація ШІ Так
Домашній центр Так
LG Hub -
Працює з Apple Home Так
Працює з Apple Airplay2 Так
Застосунок для смартфону Так (LG ThinQ)
Голосове керування без використання рук -
App Store Так (застосунок)
Повноцінний веб-браузер Так
Телевізійні канали Так
Спорт Так
Мультиперегляд -
Функція "З кімнати в кімнату" Так (відправник/одержувач)
Сумісність з камерою USB Так
Аудіовихід 20 Вт
Низькочастотний динамік / вихід на канал 10 Вт на канал
Акустична система 2.0 канал
Напрямок динаміка Вниз
Dolby Atmos -
ШІ звук AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro Так (автоматичне регулювання гучності)
WiSA Ready -
LG Sound Sync Так
Поділитися режимом звуку HDMI(ARC) Так
Одночасний аудіовихід Так
Підтримка Bluetooth Surround Так (двостороннє відтворення)
Прийом цифрового телебачення DVB-T2/T (наземне), DVB-C (кабельне), DVB-S2/S (супутникове)
CI + (загальний інтерфейс) Так (CI+ 2.0) / Так (CI+ 1.4) / Так (CI+ 1.3)
Вхід HDMI 3шт (підтримує eARC, ALLM)
Simplink (HDMI CEC) Так
HDMI Audio Return Channel eARC (HDMI 1)
Вхід USB 2шт (версія 2.0)
Wi-Fi Так (Wi-Fi 5)
Підтримка Bluetooth Так (версія 5.1)
Вхід Ethernet 1 шт
Слот CI 1 шт
Радіочастотний вхід (антена/кабель) 2 шт
SPDIF (оптичний цифровий аудіовихід) 1 шт
Вихід для навушників -
ІЧ-бластер -
Високий контраст Так
Шкала сірого Так
Інвертувати кольори Так
Джерело живлення (Напруга, Гц) Змінний струм 200~240 В
Енергоспоживання в режимі очікування Менше 0,5 Вт
Режим енергозбереження Так
Освітленість Зелений датчик Так
Відповідність енергетичним стандартам Так
Сертифікат ENERGY STAR® -
Пульт керування Magic Remote MR24
Батарейки для пульта дистанційного керування Так (AA x 2шт)
Кабель ІЧ-бластера -
Кабель живлення Так (прикріплений)
Розміри телевізора [mm] з підставкою ширина 1914
Вага телевізора [kg] з підставкою 48.9
без підставки 45.2
Розміри підставки [mm] Ширина 1196
Глибина 425
Висота 301
VESA розміри горизонтальні * вертикальні [mm] 600*400
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
WebOS
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
86,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
LED
Частота оновлення екрану:
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, Слот для карт PCMCIA (CI+), S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт