Телевізор 85" Samsung QLED 4K 50Hz Smart Tizen Black (QE85Q8FAAUXUA) UA
На віддаленому складі
Модель QE85Q8FAAUXUA
Код товару 214161
Продавець DS-M7L4
  • -7% 86 697 -6 422
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: QE85Q8FAAUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 85,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: QLED
  • Частота оновлення екрану: 50 Гц
  • Покриття екрану: Глянцеве
Опис
Процесор Q4 AI допомагає оптимізувати ваші враження від зображення та звуку на телевізорах 4K.
Мільярд відтінків кольорів
Насолоджуйтесь повною гамою автентичних кольорів
Налаштовуйте ігрові параметри під час гри
Звук, оптимізований для вашого контенту
Налаштуйте екран під свої потреби
Підтримка Smart Things
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
85,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
QLED
Частота оновлення екрану:
50 Гц
Особливості екрану:
Покриття екрану:
Глянцеве
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+), S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт