Телевізор 75" Samsung QLED 4K Black (QE75Q7F5AUXUA) UA
На віддаленому складі
Модель QE75Q7F5AUXUA
Код товару 211409
Продавець OS-M1X9
  • -7% 53 014 -3 927
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: QE75Q7F5AUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 75,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: QLED
  • Частота оновлення екрану: 50 Гц
  • Підсвічування екрану: QLED
Опис
Модель 2025   QE75Q7F5AUXUA
Product type   QLED
  Характеристики
Screen Size   75"
Resolution Роздільна здатність 4K (3,840 x 2,160)
Refresh Rate Частота оновлення панелі 50Hz
Anti Reflection Антиблікове покриття N/A
Picture Engine Процесор
зображення
Q4 AI Processor
HDR (High Dynamic Range) Розширений динамічний діапазон (HDR) Quantum HDR
HDR 10+   Support
Auto HDR Remastering   N/A
Contrast Контраст Mega Contrast
Micro Dimming Технологія
затемнення
Supreme UHD Dimming
Contrast Enhancer   Yes
Motion Technology Технологія покращення зображення рухомих об'єктів Motion Xcelerator
Smart Calibration Калібровка зображення Basic
Picture Upscale Масштабування 4K Upscaling
Color Booster Технологія покращення передачі кольору Color Booster Pro
EyeComfort Mode   N/A
Filmmaker Mode   Yes
Dolby Atmos   N/A
Object Tracking Sound Object
Tracking
Sound
OTS Lite
Q-Symphony   Yes
Sound Output (RMS) Потужність звуку 20W
Speaker Type Канальність звуку 2CH
Active Voice Amplifier Активний підсилювач голосу N/A
Adaptive Sound   Yes
360 Audio   N/A
Operating System   Tizen™ Smart TV
Bixby   Yes
Web Browser   Yes
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote   Yes
Multi Device Experience   Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi-View Multi View upto 2 videos
Ambient Mode   N/A
Apple AirPlay   Yes
Storage Share   Yes
Generative Wallpaper   Yes
Karaoke Mic   Yes
Daily+   Yes
Auto Game Mode (ALLM)   Yes
AI Auto Game Mode   Yes
Game Motion Plus   Yes
VRR   N/A
Dynamic Black EQ   N/A
Surround Sound   N/A
Super Ultra Wide Game View Надширококутний режим перегляду ігор Yes
MiniMap Zoom   Yes
FreeSync FreeSync N/A
G-SYNC
HGiG   Yes
Digital Broadcasting Тюнери DVB-T2CS2
Analog Tuner   Yes
CI (Common Interface)   CI+(1.4)
Data Broadcasting   HbbTV 2.0.4 (RU)
Wi-Fi Wi-Fi Yes (Wi-Fi 5)
Bluetooth Bluetooth Yes (BT5.3)
HDMI HDMI 3
HDMI Maximum Input Rate   4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return Channel   eARC
One Connect Box Блок
One
Connect
N/A
Anynet+ (HDMI-CEC)   Yes
USB USB 1 x USB-A
POGO (SlimFit Cam Only)   N/A
Ethernet (LAN) LAN 1
Audio Out (Mini Jack)   N/A
Digital Audio Out (Optical)   N/A
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite input)   1/1(Common Use for Terrestrial)/1
Ex-Link ( RS-232C )   N/A
CI Slot   1
Design Дизайн Slim Look
Bezel Type Тип
рамки
3 Bezel-less
Front Color   BLACK
Stand Type   AERO CENTER
Stand Color   BLACK
Art Mode Режим картини ArtMode N/A
OSD Language   32 Languages
Power Supply   AC100-240V~ 50/60
Power Consumption (Max)   225 W
Power Consumption (Stand-by)   0.50 W
Power Consumption (Typical) Енергоспоживання (типове) 146 W
Yearly Power Consumption (EU standard)   213 kWh
Eco Sensor   Yes
Auto Power Saving   Yes
Energy Efficiency Class Клас енергоефективності A+
Auto Power Off   Yes
Package Size (WxHxD) Розмір пакування 1822 x 1100 x 175 mm
Set Size with Stand (WxHxD) Розмір пристрою з підставкою 1677.5 x 1008.3 x 331.5 mm
Set Size without Stand (WxHxD) Розмір присторю без підставки 1677.5 x 962.4 x 61.1 mm
VESA Spec VESA 400 x 400 mm
Package Weight Вага телевізора (вага пакування) 36.1 kg
Set Weight with Stand Вага телевізора (з підставкою) 26.7 kg
Set Weight without Stand Вага телевізора (без підставки) 25.3 kg
Remote Controller Model Пульт TM2360E
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
75,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
Частота оновлення екрану:
50 Гц
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+),HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Пульт ДК
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт