Телевізор 65" Samsung OLED 4K 100Hz Smart Tizen Black (QE65S85FAEXUA) UA
На віддаленому складі
Модель QE65S85FAEXUA
Код товару 211407
Продавець OS-R6K3
  • -7% 88 563 -6 560
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: QE65S85FAEXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 65,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: OLED
  • Частота оновлення екрану: 100 Гц
  • Підсвічування екрану: OLED
Опис
Модель 2025   QE65S85FAEXUA
Product type   OLED
  Характеристики
Screen Size   65"
Resolution Роздільна здатність 4K (3,840 x 2,160)
Refresh Rate Частота оновлення панелі 100Hz
Anti Reflection Антиблікове покриття Yes
Picture Engine Процесор
зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
HDR (High Dynamic Range) Розширений динамічний діапазон (HDR) OLED HDR
HDR 10+   Yes (ADAPTIVE/ GAMING)
Auto HDR Remastering   Auto HDR Remastering
Contrast Контраст Self-illuminating pixels
Micro Dimming Технологія
затемнення
N/A
Contrast Enhancer   Real Depth Enhancer
Motion Technology Технологія покращення зображення рухомих об'єктів Motion Xcelerator 120Hz
Smart Calibration Калібровка зображення Basic
Picture Upscale Масштабування 4K AI Upscaling
Color Booster Технологія покращення передачі кольору
EyeComfort Mode
Filmmaker Mode   Yes
Dolby Atmos   Yes
Object Tracking Sound Object
Tracking
Sound
OTS Lite
Q-Symphony   Yes
Sound Output (RMS) Потужність звуку 20W
Speaker Type Канальність звуку 2CH
Active Voice Amplifier Активний підсилювач голосу
Adaptive Sound   Yes (Adaptive Sound Pro)
360 Audio   Yes
Operating System   Tizen™ Smart TV
Bixby   Yes
Web Browser   Yes
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote   Yes
Multi-View Multi View upto 2 videos
Ambient Mode   Yes
Apple AirPlay   Yes
Storage Share
Generative Wallpaper
Karaoke Mic
Daily+   Yes
Auto Game Mode (ALLM)   Yes
AI Auto Game Mode
Game Motion Plus   Yes
VRR   Yes
Dynamic Black EQ   Yes
Surround Sound   Yes
Super Ultra Wide Game View Надширококутний режим перегляду ігор Yes
MiniMap Zoom   Yes
FreeSync FreeSync FreeSync Premium
G-SYNC
HGiG   Yes
Digital Broadcasting Тюнери DVB-T2CS2
Analog Tuner   Yes
CI (Common Interface)   CI+(1.4)
Data Broadcasting   HbbTV 2.0.3 (RU)
Wi-Fi Wi-Fi Yes (Wi-Fi 5)
Bluetooth Bluetooth Yes (BT5.3)
HDMI HDMI 4
HDMI Maximum Input Rate   4K 120Hz (for HDMI 1/2/3/4)
HDMI Audio Return Channel   eARC
One Connect Box Блок
One
Connect
N/A
Anynet+ (HDMI-CEC)   Yes
USB USB 2 x USB-A
POGO (SlimFit Cam Only)   N/A
Ethernet (LAN) LAN 1
Audio Out (Mini Jack)   N/A
Digital Audio Out (Optical)   1
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite input)   1/1(Common Use for Terrestrial)/1
Ex-Link ( RS-232C )   N/A
CI Slot   1
Design Дизайн Contour
Bezel Type Тип
рамки
4 Bezel-less
Front Color   GRAPHITE BLACK
Stand Type   SIMPLE LINEAR
Stand Color   BLACK
Art Mode Режим картини ArtMode N/A
OSD Language   32 Languages
Power Supply   AC100-240V~ 50/60
Power Consumption (Max)   330 W
Power Consumption (Stand-by)   0.50 W
Power Consumption (Typical) Енергоспоживання (типове) 98.0 W
Yearly Power Consumption (EU standard)   136 kWh
Eco Sensor   Yes
Auto Power Saving   Yes
Energy Efficiency Class Клас енергоефективності A+
Auto Power Off   Yes
Package Size (WxHxD) Розмір пакування 1617 x 950 x 160 mm
Set Size with Stand (WxHxD) Розмір пристрою з підставкою 1446.6 x 897.8 x 263.3 mm
Set Size without Stand (WxHxD) Розмір присторю без підставки 1446.6 x 829.7 x 33.9 mm
VESA Spec VESA 300 x 200 mm
Package Weight Вага телевізора (вага пакування) 24 kg
Set Weight with Stand Вага телевізора (з підставкою) 17.8 kg
Set Weight without Stand Вага телевізора (без підставки) 17.4 kg
Remote Controller Model Пульт TM2360E
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
65,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
Частота оновлення екрану:
100 Гц
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF
Управління пристроєм:
Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт