Телевізор 58" Samsung LED 4K 50Hz Smart Tizen Black (UE58U8000FUXUA) UA
На віддаленому складі
Модель UE58U8000FUXUA
Код товару 217463
Продавець OD-X2L5
  • -7% 33 361 -2 471
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: UE58U8000FUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 58,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: LED
  • Частота оновлення екрану: 50 Гц
Опис
Яскраве та реалістичне зображення
Плавність і чіткість руху
Розумні можливості для зручності
Захопливий звук
Стильний дизайн і безпека
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
58,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
LED
Частота оновлення екрану:
50 Гц
Особливості екрану:
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
MiniLED
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+),HDMI, Компонентний
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), PCMCIA (CI+), Компонентний
Управління пристроєм:
Мультимедіа
Відео виходи:
3xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт