34 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Діагональ екрана | 55" (139,7 см) |
| Тип підсвітки | MiniLED |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип дисплея | MiniLED Direct-384 |
| Тип матриці | VA |
| Технологія "Wide color" | Quantum Dot |
| 10 бітність матриці (глибина кольору) | Так |
| Яскравість | 1000 (1300) кд/м2 |
| Частота оновлення | 144Гц |
| Тип тюнера | DVB-T2/C/S2 |
| Picture Performance Index (PPI) | 4000 |
| Upscaling | UHD Machine Learning AI SR |
| SmartTV | так |
| Android OS | GoogleTV (ATV 12.0) |
| Web browser | Так |
| Додатки | Google Play Store |
| 4K | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+ та інші |
| Smart Home (розумний будинок) | TCL Home, Google Home, Alexa Smart Home |
| Google Assistant (штучний інтелект) | Google Assistant Ready |
| Amazon Alexa (штучний інтелект) | Працює з Alexa DE/FR/IT/UK |
| HbbTV | 2.0.2 |
| Вбудована пам'ять/доступно для користувача | 20.7Гб / 18.7Гб |
| Оперативна пам'ять | 3Гб |
| Процесор | Quad Core |
| Кількість ядер | 4 |
| USB multimedia | Video up to 4K: AVI, WMV, MP4 (H.265.H.264, VP9, AV1,…), MPG, TS, MKV, WebM, VP9, Audio: WMA, MP3, Pictures: HEIF, JPG, PNG, BMP, Text subtitles |
| Кріплення Vesa | 400 x 300 мм |
| WiFi | Так |
| Bluetooth | A2DP, HID |
| DLNA 1.5 | Так |
| Chromecast & T-cast | Chromecast & T-cast |
| HDMI | 4 x 2.1 |
| USB | 1 x 3.0 |
| CI slot | 1 |
| Ethernet (LAN RJ-45) | Так |
| Вихід на навушники | Так |
| Пульт ДУ | RC833 |
| Колір | матовий темний (металевий корпус) |
| Джерело живлення | 220-240V~50Hz |
| Потужність звуку | 2x15 Вт |
| Dolby | Dolby AC4, Dolby TrueHD |
| Управління зі смартфону/планшету | Так |
| Таймер сну | Так |
| Миттєве включення | Так |
| Автоматичне вимкнення | Так |
| Розміри | 1224 / 770 / 300 мм |
| Розміри в упаковці | 1398 / 875 / 160 мм |
| Вага пристрою/в упаковці | 14,70 / 19,50 кг |
| Вага пристрою без підставки | 13,20 кг |
Комплектація 55MQLED80 Телевізор 1 Пульт управління 1 Батарейки x2, AAA Підставка 1 Інструкція з експлуатації 1 Гарантійний талон 1 Мікрофіша та енергетична етикетка 1
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Додатково
Призначення:
Для спальні, Для вітальні, Для студії, Для шоурумів, Домашній кінотеатр
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
