Телевізор 55" LG QNED 4K 60Hz Smart WebOS Black (55QNED80A6A) UA
На віддаленому складі
Модель 55QNED80A6A
Код товару 211896
Продавець OS-V3P8
  • -7% 35 105 -2 600
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: LG Electronics
  • Модель: 55QNED80A6A
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 55,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: QNED
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Підсвічування екрану: Edge
Опис
Пропонуємо потужний розумний ІІ-процесор alpha 7 Gen8
4K Super Upscaling пожвавлює кожен кадр
Просунуте локальне затемнення
Пульт AI Magic Remote доповнює AI Experience
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Оновлення за програмою webOS Re:New Program протягом 5 років
Home Hub - платформа все-в-одному для вашого розумного будинку
ТБ Ultra Big TV
Надтонкий дизайн
Тонкий дизайн надає витончений штрих вашому простору.
AI Clear Sound
Точна корекція тону покращує чіткість звуку та гарантує виняткове аудіосупровід.
Об'ємний звук із віртуальними 9.1.2 каналами
Dynamic Sound Booster посилює ваш звук
Обробка за допомогою ІІ покращує звук телевізора, забезпечуючи потужніші звукові враження.
WOW Interface - керувати звуком з телевізора легше
Налаштуйте параметри звукової панелі з телевізора.
WOW Orchestra, об'ємний звук завдяки ідеальній синергії
Кронштейн Synergy
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів із функцією Multi View
Передавайте різноманітний контент за допомогою потокової передачі. Безкоштовно
Gaming Portal перетворює ваш телевізор на досконалий ігровий центр
Приголомшлива гра
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
WebOS
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
QNED
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Edge
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+), S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт