Телевізор 55" LG QNED 4K 60Hz Smart WebOS Black (55QNED70A6A) UA
На віддаленому складі
Модель 55QNED70A6A
Код товару 222231
Продавець OS-V3P8
  • -7% 28 281 -2 095
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: LG Electronics
  • Модель: 55QNED70A6A
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 55,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: QNED
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
  • Особливості екрану: HDR10, Dynamic Tone Mapping
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
WebOS
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
QNED
Частота оновлення екрану:
60 Гц
Особливості екрану:
HDR10, Dynamic Tone Mapping
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
DLED
Комунікації
Інтерфейси:
Wi-Fi, Bluetooth
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, Mini Jack 3,5
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
3xHDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт