Телевізор 55" LG QNED 4K 120Hz Smart WebOS Black (55QNED86A6A) UA
На віддаленому складі
Модель 55QNED86A6A
Код товару 211895
Продавець OS-Z4S2
  • -7% 41 934 -3 106
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: LG Electronics
  • Модель: 55QNED86A6A
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: WebOS
  • Розмір екрану, дюйм: 55,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
  • Тип матриці: IPS
  • Частота оновлення екрану: 120 Гц
  • Підсвічування екрану: MiniLED
Опис
Розумніший і швидший процесор Alpha 8 AI Processor Gen2
Новий динамічний колір QNED
Оживіть кожен кадр за допомогою AI Picture Pro
Персоналізоване зображення за допомогою AI Picture Wizard
Персоналізований звук за допомогою майстра AI Sound Wizard
Миттєвий пошук відповідей за допомогою функції AI Search
Вирішуйте запити за допомогою чат-бота AI
Доповніть свій досвід із AI Magic Remote
Ультравеликий телевізор із діагоналлю до 100 дюймів
Супертонкий дизайн
Тонкий дизайн приносить вишуканість у ваш простір.
AI Clear Sound
Точна корекція тембру підвищує чистоту звуку, забезпечуючи виняткову якість звучання.
Dynamic Sound Booster посилює звук
Обробка штучного інтелекту покращує звук телевізора, роблячи його потужнішим.
Занурювальний звук з WOW Orchestra
Керуйте звуком за допомогою інтерфейсу WOW
Зручно керувати налаштуваннями саундбару з телевізора.
Кронштейн Synergy
Передовий ігровий процес
Dolby Vision та Ambient FILMMAKER MODE
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
WebOS
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
55,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
IPS
Частота оновлення екрану:
120 Гц
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, PCMCIA (CI+), S/PDIF, HDMI
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+)
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Управління голосом, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт