Телевізор 43" 2E LED FHD 60Hz Smart Google TV Black, 2E-43A07KF UA
На віддаленому складі
Модель 2E-43A07KF
Код товару 192884
Продавець KY-D8K2
  • -7% 9 877 -732
  • При оплаті готівкою
+830
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: 2E
  • Модель: 2E-43A07KF
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Версія операційної системи: Google TV
  • Розмір екрану, дюйм: 43,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1920x1080
  • Тип матриці: LED
  • Частота оновлення екрану: 60 Гц
Опис
Артикул 2E-43A07KF
Тип D-LED
Розмір екрана, дюйми 43
Розмір екрана, см 109
Співвідношення сторін екрана 16:9
Тип панелі екрана Full HD
Кількість кольорів, млн 16,7
Частота мережі живлення, Гц 50
Енергоспоживання в режимі
«ввімкнено», Вт
65
Енергоспоживання (максимальне значення), Вт 80
Вага без паковання, кг 6,1
Вага в пакованні, кг 8
Wi-Fi +
Bluetooth +
HDR +
Номінальна потужність звуку, Вт 20
USB, шт. 2
HDMI, шт. 3
S/PDIF вихід +
Рознім 3,5 мм +
Слот для карт PCMCIA (CI+) +
Операційна система Google TV
Програмне забезпечення Google 3.0
Оперативна пам'ять, ГБ 1,5
Постійна пам'ять, ГБ 8
LAN +
VESA, мм 200 × 100
К-сть тюнерів: 2
К-сть каналів (ATV:, DTV:) ATV:100, DTV:800
NICAM-декодер +
DVB-T2 MPEG2 +
DVB-T2 MPEG4 +
Підтримання форматів файлів DivX, XviD, JPEG, MP3, AVI, WMA, H.264, H.265
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
43,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
1920x1080
Тип матриці:
LED
Частота оновлення екрану:
Яскравість:
Контрастність:
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Direct
Комунікації
Інтерфейси:
USB, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровой), CI/CI, Mini Jack 3,5
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровий), CI/CI, Mini Jack 3,5
Управління пристроєм:
Управління зі смартфонів, Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт