Телевізор 43" 2E LED 4K 60Hz Smart Google TV Black, 2E-43A07KU UA
На віддаленому складі
Модель 2E-43A07KU
Код товару 192883
Продавець LV-P3T9
  • -7% 11 475 -850
  • При оплаті готівкою
+960
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: 2E
  • Модель: 2E-43A07KU
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 24 місяці від виробника
  • Версія операційної системи: Google TV
  • Розмір екрану, дюйм: 43,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 3840x2160
Опис
Артикул 2E-43A07KU
Співвідношення сторін екрана 16:9
Тип панелі екрана
Енергоспоживання в режимі
«ввімкнено», Вт
79
Енергоспоживання (максимальне значення), Вт 91
Вага без паковання, кг 6,1
Вага в пакованні, кг 8
Wi-Fi +
Bluetooth +
HDR +
S/PDIF вихід +
Рознім 3,5 мм +
Слот для карт PCMCIA (CI+) +
Операційна система Google TV
Програмне забезпечення Google 3.0
Оперативна пам'ять, ГБ 2
Постійна пам'ять, ГБ 16
LAN +
VESA, мм 200 × 100
К-сть тюнерів: 2
К-сть каналів (ATV:, DTV:) ATV:100, DTV:800
NICAM-декодер +
DVB-T2 MPEG2 +
DVB-T2 MPEG4 +
Підтримання форматів файлів DivX, XviD, JPEG, MP3, AVI, WMA, H.264, H.265
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
43,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
Тип матриці:
Частота оновлення екрану:
Яскравість:
Контрастність:
Кут огляду, град:
Підсвічування екрану:
Direct
Комунікації
Інтерфейси:
Wife, Bluetooth, HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровий), CI/CI, Mini Jack 3,5
Роз'єми:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровий), CI/CI, Mini Jack 3,5
Управління пристроєм:
Багатофункціональний пульт
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 10 Вт