Телевізор 32" Samsung LED HD 50Hz Smart Tizen Black (UE32H5000FUXUA) UA
На віддаленому складі
Модель UE32H5000FUXUA
Код товару 213066
Продавець DS-T5X2
  • -7% 10 203 -756
  • При оплаті готівкою
+850
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Samsung
  • Модель: UE32H5000FUXUA
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
  • Версія операційної системи: Tizen
  • Розмір екрану, дюйм: 32,0
  • Роздільна здатність екрану, пікс.: 1366x768
  • Тип матриці: LED
  • Частота оновлення екрану: 50 Гц
  • Підсвічування екрану: LED
  • Інтерфейси: Bluetooth, Wi-Fi, 2x USB 2.0, 2х HDMI, 1х Ethernet-LAN, Антенний вхід
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Tizen
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
32,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
1366x768
Тип матриці:
Частота оновлення екрану:
50 Гц
Підсвічування екрану:
Комунікації
Інтерфейси:
Роз'єми:
2x USB 2.0, 2х HDMI, 1х Ethernet-LAN, Антенний вхід
Мультимедіа
Відео виходи:
HDMI
Підтримка Smart TV:
Є
Динаміки:
2 x 5 Вт