Подовжувач мережевий 2E 1.5м, 3xТипF, 16A, білий (2E-U03ESM1.5) UA
На віддаленому складі
Модель 2E-U03ESM1.5
Код товару 253376
Продавець KY-Z9L3
  • -7% 323 -24
  • 299
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Модель: 2E-U03ESM1.5
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 12 місяців від виробника
Опис
Кабель H05VV-F 3G*1.5 мм, довжина кабелю - 1.5 м, колір білий
Довжина кабелю: 1.5 м
Тип розеток: Тип F
Тип вилки: Тип F
Матеріал провідника: 100% мідь
Тип кабелю: H05VV-F 3G*1.5 мм
Максимальна сила струму: 16A
Номінальна напруга: 230V~
Максимальне навантаження: 3.5kW